Gıda Ve Yem

Firmamız birinci el den ve en kaliteli kimyasal ürünleri tedarik etmektedir. 

Sodyum bikarbonat

NaHCO3 , Sodium Bicarbonate

Yıllardır çalıştığımız ve en kaliteli Sodyum Bikarbonat üreten üreticilerden bu ürünü temin edip ve sürekli stoklarımızda mevcut tutmaya özen gösteriyoruz. bu ürünü fiyat ve kalite garantisi ile temin etmekteyiz. 

buğday glüteni

%80-%82 Protein oranı

Buğday glüteni, hayvan yemi endüstrisinde yaygın olarak kullanılan bir bileşendir. Buğdayın protein içeren kısmı olan buğday glüteni, sığırlar, tavuklar ve domuzlar gibi endüstriyel çiftlik hayvanlarının beslenmesinde önemli bir protein kaynağıdır.

Sorbitol , Jöle ve benzeri şekerlemeler, çikolata, dondurma, diyet ürünler, kek, unlu mamuller ve bisküvi, sert şekerlemeler, sakız ve sakız kaplama, enerji barları, kurutulmuş meyve, reçel ve marmelatlar, reçel tipi dolgular, meyve dolguları, sütlü tatlılar, sürülebilir çikolata ve gofret üretiminde kullanılır.

Guar Gum, siyam baklasının tohumlarından elde edilen bir kıvam arttırıcıdır.Kirli beyaz renkte tuz şeklinde bulunur. İnsan ve hayvan için besin kaynağı olarak ta kullanılmaktadır.Suda dağıtıldığında hidratlaşan guar gam, katıldığı ürünün viskozitesini hızla artırmakta, ısıtmadan 10-15 dakika içinde son viskozite değerinin yaklaşık yarısına ulaşmaktadır.