Kimyasallar

Firmamız birinci el den ve en kaliteli kimyasal ürünleri tedarik etmektedir. 

Amonyum Klorür

99.5 % , Feed Grade , Tech Grade

Yıllardır çalıştığımız ve en kaliteli Amonyum Klorür üreten üreticilerden bu ürünü temin edip ve sürekli stoklarımızda mevcut tutmaya özen gösteriyoruz. teknik kalite ve yem kalitesi olmak üzere her iki kaliteyi de fiyat ve kalite garantisi ile temin etmekteyiz. 

Kostik Soda

Payet Kostik Soda, Sıvı , Boncuk

Kostik Soda farklı türleri ve saflık oranları ile bir çok sektörde kullanımı olan bir kimyasaldır. Ülkemizde de bu ürüne her zaman yüksek talep olmuştur. Müşterilerimize her zaman aynı kalitede ürün temin ede bilmek için çalışmaktayız.

Başta su arıtma tesisleri olmak üzere birçok sektörde kullanımı olan bu kimyasal bileşen firmamız tarafından kalite ve fiyat garantisi verilerek temin edilmektedir.

Klor Parafin

C10-13, C14-17, C>17

Klor Parafin, çok yönlü kullanılabilen, renksiz veya sarımtırak sıvı veya katıdır. Sisteme, ikincil plastifiyan olarak etki eden Klor Parafin, PVC reçine, sentetik kauçuk gibi sektörlerde tercih edilir.Ürüne yanmazlık özelliği katması sebebiyle, kablo kılıfı üretiminlerine, yanmayı geciktirici ajan olarak katılır.

Hidrojen Peroksit nedir, kimyasal formülü H2O2 olan bu etkili oksitleyici ajanın çeşitli kullanım alanlarına detaylı bir bakış.