Uncategorized @tr

Amonyum klorür yaygın adı nedir? 

Amonyum klorur yaygın adı

Amonyum klorür yaygın adı nedir?

Amonyum klorür, hidroklorik asit ve amonyak arasında gerçekleşen reaksiyonla üretilir. bir çok sanayide ve bir çok ürün üretiminde kullanan bu hammadde nin adı nedir ? özellikleri nedir ? Amonyum klorür ve ya ingilizce yaygın adı Ammonium chloride ın yaygın adı halk arasında Nişadır’dır.

Nötr tuz nedir?

Nötr tuz; tam nötrallegme ürünü olup meydana getirici asit ve baz kuvvet olarak birbirine denktir. nişadır da dahil olmak üzere , NaCl, NH4Cl, Na2SO4, Na2CO3, Na3PO4 ve Ca3(PO4)2 birer normal tuzdurlar.

NH4Cl nötr tuz mu?

Bir tuz çözeltisinin pH’ı, çözeltinin konjüge asit-baz çiftinin gücüne bağlıdır. Tuzlar asidik, nötr veya bazik olabilir. Amonyum klorür (NH4Cl) gibi güçlü asit ve zayıf baz oluşturan tuzlar asidik tuzlardır.

Esenkim firması olarak bu ürünün sürekli itahalatını yapmaktayız , yaygın olarak Avrupa ülkelerinden ve Uzak doğu ülkelerinden temin edilen bu kullanışlı hammaddeyi en kaliteli üretime sahip olan fabrikalardan denetimler yaparak satın almaktayız. firmamız sürekli olarak ürünü analizlere tabi tutmaktadır.

Amonyum Klorür ( NH4CL )siparişleriniz için bu linke tıklayarak bizimle irtibata geçe bilirsiniz.

Sosyal medya da bizi takip etmek için İnstagram sayfamızı takip ediniz.

5 1 Oy
Article Rating
Takip et
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Ali Kalkavan

Sizde mevcut varmı bu ürün ? Fiyat nedir ?